Loader

... spracováva sa ...

PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, BZINSKÁ ULICA

BZINSKÁ III - pripravujeme

Dopredaj stavebných pozemkov, II etapa

Regulatívy výstavby

PDF súbor ( 200 Kb ) - regulatívy výstavby

Rezervácia pozemku

Pri záväznej rezervácii treba uhradiť rezervačnú zálohu vo výške 2.500 €, ktorá sa v plnej výške zaráta do celkovej kúpnej ceny, pričom rezervačná záloha je nevratná.

Poloha na mape

Pozemky na predaj

Pozemky na výstavbu rodinných domov od 398 m² do 572 m². V cene pozemkov sú zahrnuté kompletné inžinierske siete na pozemku. Ďalej cena zahŕňa vybudované chodníky, verejné osvetlenie a komunikácie.

Financovanie kúpy

Časť kúpnej ceny pozemku môžete prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru so záložným právom na kupovaný pozemok, prípadne pozemok a rodinný dom, alebo so záložným právom na inú nehnuteľnosť. Ak sa rozhodnete pre financovanie kúpy samotného pozemku, máte možnosť čerpať hypotekárny úver do výšky až 80 % z ceny pozemku. Pokiaľ sa rozhodnete prostredníctvom úveru financovať aj kúpu pozemku, aj stavbu rodinného domu, môžete ho čerpať , v závislosti od konkrétnej spolupracujúcej banky, až do výšky 90% z celkovej kúpnej ceny nehnuteľnosti (podľa druhu nehnuteľnosti). Môžete pritom využiť individuálny splátkový kalendár, prípadne postupné financovanie.

Aj vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme, aké náročné je zrealizovať tak veľkú životnú investíciu, akou je kúpa pozemku a následná stavba rodinného domu. Zvyčajne takýto proces absolvuje človek len raz za život, preto na to nemá dostatok vlastných životných skúseností. Čiastočne sa môžete riadiť radami známych, ktorí vám iste odporučia optimálne procesy, poukážu, na čo treba dávať pozor, s čím treba rátať. No vždy sú to len čiastkové, individuálne skúsenosti. Našou snahou je sprevádzať vás celým procesom výberu pozemku, jeho kúpy, výberu vhodného typu rodinného domu, jeho realizácie a financovania tak, aby ste vždy mali na svojej strane dobrého priateľa a skúseného radcu. Našim cieľom je poskytnúť vám také odborné poradenstvo, prostredníctvom ktorého sa na ceste za bývaním vo vlastnom rodinnom dome nebudete zbytočne zdržiavať formalitami, nepredvídanými okolnosťami a nedostatkom potrebných financií. Čo značí, že sme pripravení pomôcť vám aj pri vybavení úveru na financovanie kúpy pozemku, prípadne na financovanie celej stavby vášho nového rodinného domu.

Rodinné domy na predaj

Byty na predaj !

Exkluzívne bývanie v centre Nového Mesta nad Váhom na Gabrišovej ulici

www.gabrisova.sk

stavebne pozemky kontakt

V prípade Vášho záujmu o kúpu pozemku alebo rodinného domu, nás neváhajte kontaktovať

( +421 ) 0911 699 967

partner

Royaldom Častkovce
TOPlist

© 2018 BZINSKA.sk predaj stavebných pozemkov - lokalita Bzinská, Nové Mesto nad Váhom | niw.sk