Loader

... spracováva sa ...

PREDAJ STAVEBNÝCH POZEMKOV

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, BZINSKÁ ULICA

BZINSKÁ III - PRIPRAVUJEME

Dopredaj stavebných pozemkov, 2 etapa

NOVÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ !!!

Lokalita Bzinská, Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom leží na Považí, pod Beckovskou bránou, kde sa údolie Váhu rozširuje do úrodnej nížiny ohraničenej poslednými výbežkami Malých Karpát a Považským Inovcom. Rozkladá sa na ploche 3 258,3 ha, vo výške 181 m n. m.. Je okresné mesto a je súčasťou Trenčianskeho kraja. Susedí s okresmi Myjava, Piešťany, Topoľčany, Bánovce nad Bebravou a Trenčín.

Bzinská ulica, ktorá pokračuje cestnou komunikáciou, vedie z centra mesta severo-západným smerom na obec Bzince pod Javorinou a ďalej mesto Stará Turá.

Na tomto mieste vyrastná nová, kompletná obytná štvrť. Tento projekt zahŕňa všetko, čo je pre potreby moderného a kvalitného bývania potrebné. Projekt tvoria predovšetkým stavebné parcely pre individuálnu výstavbu rodinných domov. Samozrejmosťou je kompletná infraštruktúra, ako aj riešenie úpravy zelene, ktorá je potrebnou súčasťou pre kvalitné a príjemné bývanie. Túto mimoriadne dostupnú a výhodnú novú lokalitu na bývanie v blízkej budúcnosti spojí s centrom mesta plánovaný chodník popri areále bývalých Kasární, čím sa komfort tejto novej obytnej časti ešte zvýši.

V cene pozemkov sú zahrnuté kompletné inžinierske siete na pozemku. Ďalej cena zahŕňa vybudované chodníky, verejné osvetlenie a komunikácie, čo predstavuje nepochybne nadštandardnú úroveň pre budúcich majiteľov pozemkov.

Byty na predaj !

Exkluzívne bývanie v centre Nového Mesta nad Váhom na Gabrišovej ulici

www.gabrisova.sk

stavebne pozemky kontakt

V prípade Vášho záujmu o kúpu pozemku alebo rodinného domu, nás neváhajte kontaktovať

( +421 ) 0911 699 967

partner

Royaldom Častkovce
TOPlist

© 2018 BZINSKA.sk predaj stavebných pozemkov - lokalita Bzinská, Nové Mesto nad Váhom | niw.sk